Сама надійна сигналізація

Сама надійна сигналізація   фото

Якою має бути сама надійна сигналізація? Цим питанням рано чи пізно задаються всі власники транспортних засобів. Дійсно, з ходу розібратися не так вже й просто, тим більше що існує кілька типів і видів охоронних систем. Ну і, природно, досить широкий розкид цін і виробників обладнання.

Незважаючи на те, що усталена думка фахівців полягає в тому, що не існує стовідсоткового захисту від угону, користуватися охоронними системами таки варто. Хоча б виходячи з того, що неоснащені ними машину може викрасти практично будь злодюжка навіть без спеціальних інструментів. А ось із захищеним автомобілем доведеться повозитися. Взагалі, вважається, що сама надійна сигналізація – це та, яка поєднує в собі кілька типів протиугінних засобів.

Як всім відомо, найбільш поширена (у нас, принаймні) звукова сигналізація. Принцип дії зрозумілий – при спробі розкрити автомобіль, вона спрацьовує на оповіщення. Така система має ряд мінусів. Головний полягає в тому, що вона анітрохи не може перешкодити викраденню транспорту, а лише «повідомить» господареві (якщо він, звичайно, почує) про те, що на його машині хтось вже їде. Крім того, величезною проблемою звукової сигналізації є частота помилкових спрацьовувань. Це доставляє численні незручності і самому водієві, і оточуючим – вже дуже б'є по нервовій системі. А в нічний час є вірогідність того, що машину викрасти не зможуть не через протиугонки, а через скинутої нервовим сусідом гирі.

Сигнальні системи зі зворотним зв'язком – це інша справа. Оповіщення приходить на спеціальний брелок, який може знаходитися при водії постійно. Хоча й у цього варіанту є свій мінус – певна межа радіусу дії двостороннього зв'язку. Але біля будинку або офісу таким обладнанням цілком можна користуватися. Принаймні, відключити її не так-то просто, хоча, звичайно, можна за допомогою спеціальних сканерів.

І все-таки сама надійна сигналізація – на базі супутникового зв'язку або стандарту GSM. Вона дає можливість бути в курсі того, що відбувається з автомобілем практично в будь-якому місці, навіть якщо господаря і машину розділяє тисяча кілометрів. А крім того, це самі функціональні охоронні системи – деякі моделі дозволяють повністю блокувати електрообладнання і запуск двигуна транспортного засобу.