Як пригнати машину з Німеччини

Як пригнати машину з Німеччини   фото

Потік машин з Німеччини хлинув в нашу країну ще на початку дев'яностих років. Причиною цьому стали висока якість і Долинний низька ціна німецьких автомобілів. На сьогоднішній день фірми-посередники також пропонують послуги з доставки будь-яких автомобілів з Німеччини під замовлення, хоча можна здійснити всі дії з оформлення та перевезення машини своїми силами.

Отже, якщо ви серйозно задумалися про те, як пригнати машину з Німеччини, то напевно вивчили інформацію на сайтах з продажу автомобілів. Швидше за все, здивувалися досить низькими цінами, вибрали якусь модель і навіть готові відправитися за нею найближчим часом. Але поспішати не варто, оскільки низька ціна ще ні про що не говорить. Справа в тому, що необхідно пройти процедуру розмитнення відразу після ввезення машини в країну з-за кордону. Вартість мита можна розрахувати за допомогою спеціального калькулятора, яким можна скористатися на офіційному сайті митниці. Майте на увазі, що чим старше машина, тим її розмитнення обійдеться дорожче.

Якщо всі обставини вас влаштовують, можна готуватися до поїздки за автомобілем до Німеччини. Вам, швидше за все, знадобиться допомога. Якщо в Німеччині у вас живуть родичі або друзі, можна звернутися до них. У тому випадку, якщо такої можливості немає, можна скористатися послугами однієї з спеціальних компаній, що займаються подібними питаннями. Зазвичай у такої організації є свій сайт в Інтернеті. На ньому докладно і доступно повинна бути викладена вся необхідна інформація про те, як пригнати машину з Німеччини, які послуги надає компанія, розцінки та план дій. Фахівці фірми допоможуть у пошуку підходящого автомобіля, організують зворотну дорогу, займуться оформленням документів.

У будь-якому випадку, як би там не було, перед поїздкою до Німеччини вам знадобиться певна сума грошей, яку необхідно буде залишити в якості митного застави. Його розмір зазвичай дорівнює розміру мита. Після того як ви залишили заставу, видається свідоцтво. Воно є підставою для видачі короткострокової німецькою візою. Тепер можна в'їжджати до Німеччини без проблем.

Оформляючи покупку автомобіля, обов'язково не забудьте вказати, що ви будете вивозити його за межі держави. Таким чином, з'являється можливість списання ПДВ. У Німеччині цей податок становить цілих 19%, тому сума виходить значна. Звичайно, приватна особа займатися ПДВ не стане, тому якщо ви хочете у вигляді податку повернути частину вартості автомобіля, краще звернутися за покупкою до офіційних представників Автохауз.

Перед тим, як пригнати машину з Німеччини, безпосередньо після покупки, необхідно обстежити її у фахівця в майстерні на предмет технічного стану, тому що дорога додому належить неблизька. Це необхідно для того, щоб не довелося шукати автобан на території чужої країни в разі несподіваної поломки машини. Щоб подібних неприємностей уникнути, ретельно розплануйте маршрут, по якому ви припускаєте повертатися назад, постарайтеся вибрати найбільш оптимальний варіант поїздки на Батьківщину.

Повернувшись з-за кордону, слід негайно звернутися до митного управління, щоб відрегулювати питання митного збору. Потім автомобіль потрібно поставити на облік. Для цього зверніться у місцеве управління дорожньої інспекції. При грамотному і відповідальному підході до справи можна вирішити всі ці питання протягом 10 днів.